KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779421
nr 1277 9421
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, Landskap med ko. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, ej uppspänd, 59x 53 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:30:04
26/9 18:03:23
1.000 kr
30/9 19:24:03